Zmień język Zmień język

Lista oddziałów

Lista Oddziałów InPost, w których możliwe jest nadawanie i odbieranie paczek.

Przesyłki awizowane (nieodebrane z Paczkomatu InPost w ciągu 3 dni) można odebrać we wszystkich poniższych Oddziałach InPost. 

ODDZIAŁ
ADRES ODDZIAŁU
GODZINY OTWARCIA (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK)
Możliwość nadania paczki do godz.:*
MOŻLIWY ODBIÓR PACZEK PRZEZ KURIERA**
MOŻLIWY ODBIÓR PACZKI AWIZOWANEJ
Augustów Mickiewicza 13 7.00 - 15.00 12.00 NIE
AUG848
Bełchatów 1 Maja 1 9.00-17.00 15.00 NIE TAK
BEL059, BEL085
Biała Podlaska Nowa 12 9.00-16.00 15.00 TAK
BPO122, BPO145
Białystok Gen. Maczka 82 8.00-16.00 14.30 NIE TAK
BIA313, BIA430, BIA432, BIA433, BIA555, BIA556, BIA821, BIA896, BIA902, BIA921, BIA930
Bielsk Podlaski Batorego 49 9.00-17.00
Bielsko-Biała 1 maja 21 8.00-19.00 TAK
BBI005, BBI233, BBI234, BBI841, BBI843, BBI935, BBI938, CSZ081
Biłgoraj Gen. Andersa 5 9.00-17.00 14.00 NIE
BIL816
Brzeg Kwiatowa 2 10.00-18.00 15.00 NIE TAK
BRZ231, OLW834
Jasień Mazurkiewicza 132 9.00 -17.00 15.00 NIE TAK
BOC024
Bydgoszcz oddział Pułaskiego 45 8.00-17.00 TAK
BYD325, BYD341, BYD301, BYD407, BYD460, BYD899, BYD906, BYD914, BYD918, BYD922, BYD967
Chełm Gdańska 11 7.30 -17.00 NIE
CHE827
Chojnice Dworcowa 26 8.00-16.00 16.00 NIE
CHC997
Chrzanów Balińska 49 9.00-17.00 15.00 NIE TAK
CHR125, JAW363, JAW854, JAW934, TRZ933
Ciechanów Rzeczkowska 9 9.00-17.00 16:00 NIE TAK
CIE347
Czechowice-Dziedzice Mazańcowicka 20 8.00-16.00
PSZ540
Częstochowa oddział Lipowa 22/24 8.30-16.30 TAK
CZE322, CZE389, CZE400, CZE527, CZE931
Dębica Fabryczna 1 10.00 - 17.00 TAK
DEB023, DEB108, DEB292, DEB293,
Działdowo Katarzyny 11 9.30-16.30
Dzierżoniów Rynek 25 14.00-20.00 14.00 NIE TAK
DZI192
Elbląg Szarych Szeregów 2i 7.00-16.00 12.00 NIE TAK
ELB161, ELB163, ELB164, ELB165, ELB166,
Ełk Słowackiego 15e 9.00-18.00 12.00 NIE TAK
ELK152, ELK152
Gdańsk oddział Schuberta 1a pon, wt, czw 9.00-17:00; śr, pt 7.00-18.00 12.00 TAK
GDA008, GDA009, GDA017, GDA020, GDA025, GDA029, GDA037, GDA054, GDA409, GDA448, GDA455, GDA464, GDA437, GDA836, GDA913, GDA915, GDA925, GDA970, GDA954, GDA973, SOP823
Gdynia oddział Rozewska 1 pon, wt, czw 8.00 - 17.00; sr, pt 7.00-18.00 12:00 TAK
GDY014, GDY028, GDY381, GDY386, GDY394, GDY395, GDY940, GDY963, WEJ458, WEJ557
Zabrze oddział Wolności 191 8.00-16.00 14.00 TAK
GLI219, GLI232, GLI465, GLI825, GLI828, GLI942, GLI980, ZAB240, ZAB241, ZAB428, ZAB535, KNU835
Głogów Budziszyńska 1A 8.00-16.00 15.00 NIE TAK
GLO195, GLO196, GLO833
Głubczyce Niepodelgłości 16G 10.00-18.00
Gniezno Łokietka 9D 8.00-17.00 15.00 NIE
GNI461, GNI948
Gorzów Wielkopolski Wawrzyniaka 65 9.00-16.00 TAK
GWI167, GWI168, GWI169, GWI170
Gostyń Powstańców Wielkopolskich 41A 8.00-16.00 17.00 NIE
Grodzisk Mazowiecki Konspiracji 13 10.00-18.00 TAK
GRM345
Grodzisk Wielkopolski Wojska Polskiego 18a 9.00-16.00
Grudziądz Włodka 16/18 pon, wt, śr 8.00-16.00; czw, pt 8.00-17.00 15.00 NIE TAK
GRU340
Międzyrzecz Sierczewskiego 8 8.00-17.00
Iława Wyszyńskiego 6A 9.00-16.30 16.00 NIE
ILA444
Inowrocław Solankowa 26 8.00-16.00 15.00 NIE
INO141
Jarocin Wrocławska 46 8.00-16.00 15:00 NIE
Jarosław Gottfrieda 1 9.00 -17.00 14.00 NIE TAK
JAR249, JAR287, PZR250
Jastrzębie-Zdrój oddział Rybnicka 61 8.00-20.00
WOD087, WOD826, JZD097, JZD545
Jelenia Góra Piłsudskiego 47 13.00-18.00 TAK
JGO179, JGO182
Kalisz Częstochowska 109a 8.00-16.00 15.00 NIE TAK
KAL353, KAL356, KAL401
Kartuzy Kościuszki 12 8.00 - 16.00 15.30
Katowice oddział Roździeńskiego 188a 8.00-17.00 TAK
KAT213, KAT214, KAT215, KAT216, KAT223, KAT224, MYS226, MYS414, KAT452, KAT470, KAT530, KAT853
Kęty Krakowska 91 9.00 -17.00 15.00 NIE TAK
AND039, WAD068, KTY529
Kędzierzyn-Koźle Kowalska 4 10.00-18.00
KKZ543, STO985, KKZ907, KKZ994
Kielce Klonowa 55N 10.00-17.00 15.00 NIE TAK
KIE075, KIE076, KIE088, KIE098, KIE100, KIE101
Kłodzko Wiosenna 49 10.00-18.00 14.00 NIE TAK
KLO197
Kluczbork Mickiewicza 16-18 8.00-16.00 15.00 NIE TAK
KLU230
Konin Kolejowa 5 8.00-18.00 12.00 NIE
KON123, KON851, KON965
Koszalin Szczecińska 17 8.00-16.00 12.00 NIE TAK
KOS275, KOS276, KOS277, KOS278, KOS279, KOS274,
Kościan Chłapowskiego 14 8.00-18.00 12.00 NIE
Kraków 3 Dauna 73 8.00 - 17.00 16.00 TAK
KRA003, KRA007, KRA124, KRA127, KRA139, KRA303, KRA435, KRA549, KRA550, KRA974, WLC949
Kraków oddział Powstania Warszawskiego 15 8.00 - 17.00 16.00 TAK
KRA010, KRA011, KRA012, KRA013, KRA067, KRA120, KRA128, KRA131, KRA132, KRA146, KRA148, KRA149, KRA302, KRA390, KRA463, KRA551, KRA552, KRA553, KRA546, KRA547, KRA548, KRA824, KRA845, KRA846, KRA905, KRA944, KRA947,
Kraśnik Urzędowska 44 8.30 - 16.00 TAK
KAR379
Krosno Szklarska b/n 12.00 - 18.00 15.00 NIE TAK
KRO143, KRO144, KRO282, KRO294,
Krotoszyn Koźmińska 35 8.00-16.00 15.00 NIE
KRS943
Kutno Barlickiego 2 8.00-17.00 12.00 NIE
KUT053
Kwidzyn Daszyńskiego 5/1 8.00-16.00 16.00 NIE
KWD894
Legnica Bagienna 1 8.00-18.00 15.00 NIE TAK
LEG177, LEG178, LEG190, LEG201, LEG210, BOL388
Lubin Pawia 70 8.00-18.00 15.00 NIE TAK
LBU194, LBU198, LBU199, POL211
Leszno Śniadeckich 9 9.00-17.00 16.00 NIE
LES137, LES534
Lublin oddział Ceramiczna 1 8.00-17.00 14.00 TAK
LUB050, LUB073, LUB102, LUB116, LUB118, LUB129, LUB130, LUB133, LUB138, LUB359, LUB366, LUB367, LUB369, LUB380, SID368, SID371
Lubliniec Częstochowska 14 9.00-17.00 17.00 NIE
LBN892
Łomża Stacha Konwy 3 9.00-17.00 12.00 NIE TAK
LOM299, LOM819
Łódź 1 oddział Fabryczna 25 7.00-18.00 17.00 TAK
LOD034, LOD036, LOD046, LOD053, LOD069, LOD071, LOD072, LOD089, LOD095, LOD140, LOD403, LOD429, LOD459, LOD852, LOD932, LOD950, LOD998
Malbork Dworcowa 16A 8.00-16.00 13.00 NIE
MAL434
Mielec Al. Ducha Św. 27a 8.00-16.00 12.00 NIE TAK
MIE058, MIE074, MIE296, MIE329, MIE330, MIE339,
Nowa Sól Zielonogórska 24 9.00-17.00 TAK
NSO174
Nowy Sącz Paderewskiego 48A 9.00-17.00 TAK
NSA040, NSA061, NSA062
Nowy Dwór Mazowiecki Legionów 5 9.00-17.00
LGE387, LGE357, NDM374
Nysa Franciszkańska 10E 10.00-18.00
NYS451
Olecko Al. Zwycięstwa 27/1a 8.00-16.00 14.00 NIE
Oleśnica Wojska Polskiego 65 8.00-18.00
OLN958
Olsztyn oddział Towarowa 13 8.00-17.00 TAK
OLS155, OLS156, OLS157, OLS158, OLS159, OLS855
Opole Oleska 25-27 08.00-18.00 18.00 NIE TAK
OPO235, OPO236, OPO344, OPO457
Ostrołęka Reymonta 11 9.00-16.00 16.00 NIE TAK
OTS385
Ostróda Czarnieckiego 23 9.00-16.30 16.00 NIE TAK
OST153, OST154
Ostrów Wielkopolski Ledóchowskiego 36 8.00-15.30
OWI311, OWI524
Oświęcim Unii Europejskiej 10 9.00-17.00 15.00 NIE TAK
OSW041, OSW052
Ostrowiec Świętokrzyski Sandomierska 26A 8.00-16.00 TAK
OSS048, OSS106
Pabianice Sikorskiego 38/40 10.00-18.00 15.00 NIE TAK
PAB092, PAB110
Piaseczno Warszawska 18 8.00-16.00 16.00 NIE TAK
PIA358, PIA090
Piekary Śląskie Piotra Skargi 13 9.00-18.00 TAK
BYT227, BYT229, BYT228, BYT425, BYT427, BYT817, PSI469, PSI536, SIS450, SIS840, TGO244, TGO544
Piła Śniadeckich 21c 9.00-12.00 i 15.00-18.00 15.00 NIE TAK
PIL342, PIL408, PIL408, PIL831, WLA316
Piotrków Trybunalski Młynarska 2 8.00-16.00 TAK
PTR078, PTR104
Pisz Rybacka 3B 8.00-16.00 9.30 NIE
Maszewo Duże Dębowa 50 8.00-16.00 15.00 NIE TAK
PLC335, PLC364, PLC541
Poznań oddział Św. Michała 43 9.00-17.00 15.00 TAK
POZ320, POZ006, POZ026, POZ031, POZ032, POZ033, POZ086, POZ094, POZ391, POZ392, POZ393, POZ406, POZ410, POZ411, POZ412, POZ416, POZ417, POZ418, POZ421, POZ946, POZ961
Pruszków Bolesława Prusa 45 8.00-18.00 15.00 TAK
PRU360, PRU373
Przemyśl Grunwaldzka 47 10.00-16.30 15.00 TAK TAK
PRZ136, PRZ142, PRZ251, PRZ252, PRZ283, PRZ286, PRZ291, PRZ333
Przysucha Skarbowa 1 8.00-16.00
Śrem Reja 2 9.00-17.00 9.30 NIE
Puławy Skowieszyńska 29 9.00-17.00 17.00 NIE TAK
PUL305, PUL370
Puszczykowo Poznańska 75 9.00-18.00 10.00 NIE
Radom Żeromskiego 102 9.00-17.00 15.00 TAK TAK
RAD376, RAD382, RAD384, RAD423
Radomsko Fabianiego 5B 9.00-17.00 15.00 NIE
Rawa Mazowiecka Warszawska 11 9.00-17.00
Rawicz Grunwaldzka 39 9.00-17.00 10.00 NIE
RWA952
Rybnik oddział Przemysłowa 13 pawilon D 8.00-16.00 15.00 TAK
CLS910, RYB220, RYB221, RYB222, RYB542, RYB847, ZOR528, ZOR844
Rzeszów Boya Żeleńskiego 25 8.00-16.00 15.00 NIE TAK
LAN297, RZE001, RZE018, RZE030, RZE064, RZE147, RZE253, RZE254, RZE281, ZE284, RZE285, RZE288, RZE295
Sanok Krakowska 100 12.00-18.00 14.00 NIE TAK
SAN290
Siedlce Broniewskiego 48 8.00-17.00 15.00 TAK TAK
SIE346, SIE354
Sieradz Polskiej Organizacji Wojskowej 27 8.00-16.30 15.00 NIE
SRD002, SRD964
Skarżysko-Kamienna Okrzei 15 8.00-16.00 15.00 TAK
SKK060, SKK065,
Słupsk Wczasowa 3 10.00-18.00 11.00 NIE TAK
SLU326, SLU975
Sosnowiec oddział Kosynierów 30A 8.00-19.00 15.00 TAK
BED979, SOS323, SOS107, SOS441, SOS538, SOS849, CLD426
Stalowa Wola Siedlanowskiego 3 8.00-17.30 15.00 TAK
NIS298, STW112, STW113, STW315, STW318, STW331, STW332, STW338
Starachowice Krasickiego 1a 8.00-16.00 15.00 NIE TAK
STA047, STA080
Stargard Szczeciński Podleśna 14 8.00-17.00 12.00 TAK
STS272, STS273, STS245, STS334, STS246
Starogard Gdański Armii Krajowej 9G 8.00-16.00 14.00
STG443, STG926
Suwałki Modrzewiowa 7 8.00-17.00 14.00 NIE TAK
SUW300
Swarzędz Kościuszkowców 35 8.00-16.00 12.30 NIE
SWD971
Szamotuły Powstańców Wielkopolskich 17 8.00-16.00 10.00 NIE
Szczecin oddział Zielonogórska 35 10.00-18.00 TAK
SZC134, SZC150, SZC255, SZC256, SZC257, SZC259, SZC260, SZC261, SZC262, SZC263, SZC264, SZC266, SZC267, SZC268, SZC269, SZC270, SZC271
Szczecinek Koszalińska 64 10.00-18.00 14.00 TAK
SCZ317
Szczekociny Parkowa 7B 9.00-17.00 17.00 NIE
Środa Wielkopolska Kasprowicza 10 8.00-16.00
SRW820, SRW982
Świdnica Bystrzycka 17b 12.00-18.00 15.00 NIE TAK
SWI183, SWI184
Świnoujście 11 listopada 3A 08.00-16.00 12.00 NIE TAK
SIW265, SIW308
Tarnobrzeg Kopernika 21 8.00-16.00 15.00 NIE TAK
SND082, TRA117, TRA336, TRA337
Tarnów Okrężna 4 8.00-15.30 15.00 NIE TAK
TAR042, TAR043, TAR063, TAR901
Tczew Jodłowa 13 9.00-17.00 12.00 NIE TAK
TCZ343, TCZ981
Tomaszów Mazowiecki Koplina 1 9.00-17.00
Toruń oddział Chrobrego 145/147 9.00-17.00 TAK
TOR328, TOR525, TOR537, TOR830, TOR898, TOR928, TOR972
Tychy Cielmicka 39 8.00-20.00 15.00 NIE TAK
TYC242, TYC243, TYC247, TYC248, LGR973, MKW533, BIE953
Wałbrzych Emilii Plater 3a 7.00-18.00 15.00 NIE TAK
WAL186, WAL191, WAL193, WAL200
Warszawa 1 oddział Łopuszańska 36 7.00-18.00 17.00 TAK
WAW015, WAW019, WAW021, WAW237, WAW365, WAW362, WAW372, WAW422, WAW438, WAW456, WAW467, WAW526, WAW908, WAW920, WAW941, WAW956, JAN424
Warszawa 2 oddział Zwrotnicza 6 8.00-18.00 17.00 TAK
WAW022, WAW016, WAW044, WAW056, WAW099, WAW109, WAW383, WAW378, WAW449, WAW454, WAW420, WAW440, WAW995, LMN895
Warszawa 3 oddział Jagiellońska 82 8.00-18.00 17.00 TAK
WAW049, WAW055, WAW115, WAW361, WAW350, WAW397, WAW436, WAW897, WAW909, WAW919, ZBA355, MAR468
Wieluń Wojska Polskiego 63 8.00-16.00 16.00 NIE
WIE923
Włocławek Polskiej Organizacji Wojskowej 8 8.00-16.00 15.00 NIE TAK
WLO084, WLO396
Wrocław oddział Krakowska 141-155 09.00-18.00 15.00 TAK
WRO091, WRO180, WRO187, WRO189, WR0202, WRO204, WRO205, WR0206, WRO209, WRO900, WRO911, WRO912
Września Kutrzeby 5K/13 8.00-16.00 16.00 NIE
WRZ404
Wschowa Pocztowa 18 9.00-17.00 12.00 NIE
Zamość Szczebrzeska 21/13 8.00-16.00 16.00 NIE TAK
ZAM121, ZAM135
Zawiercie 11 listopada 2/4 8.00-16.00 15.00 NIE
DGO319, DGO415, DGO419, DGO439, DGO554, DGO838, OLK105, ZAW079, ZAW957, MYS937
Zduńska Wola Kilińskiego 82A 8.00-17.00
ZDW077
Zgierz Struga 23 10.00-18.00 15.00 NIE TAK
ZGI035, ZGI126, ALL992
Zgorzelec Armii Krajowej 13 8.00-18.00 TAK
ZOG212
Zielona Góra Osadnicza 35 8.00-17.00 TAK
ZGO171, ZGO172, ZGO173, ZGO176, ZGO447
Żary Okrzei 58 8.00-16.00 13.30 NIE TAK
ZAR175, ZAG839
Żywiec Komorowskich 95 8.30-17.00 16.00 NIE
ZWC532
Łowicz 3 Maja 13 8.00-17.00
SCH446, SCH453
Dęblin Składowa 37 8:00-16:00
Warszawa 7 Żupnicza 17 8.00-16.00 TAK
WAW038, WAW111, WAW114, WAW324, WAW398, MIM445, OTW916
Ruda Śląska Karola Goduli 36 8.00-16.00 TAK
CHO096, CHO217, CHO531, CHO822, CHO842, RSL218, RSL225, RSL321, RSL993, SWC103, SWC431
Łódź 3 Małachowskiego 52 8.00-16.00 15.00 TAK TAK
LOD119, LOD057, LOD051, LOD045, LOD070, LOD093, LOD402, LOD832, LOD903, LOD988
Rabka-Zdrój Orkana 20A 9.00-17.00 15.00 TAK TAK
NTA066, ZAK890
Jasło Grunwaldzka 85 12.00-18.00 TAK
JAS289
Mława Sienkiewicza 22A 09.00-16.30
Turek Kączkowskiego 12 8.00-16.00
TUR442
Brodnica Kamionka 9 8:00 - 16:00 15:00 NIE
BRD924
Gryfino Iwaszkieiwcza 16 8.00-16.00
Kolbudy Staromłyńska 2 9.00-16.00 15.00 NIE
PGD829
Lidzbark Warmiński Wyszyńskiego 27 9.00-17.00
Skierniewice Mszczonowska 6A 8.00-17.00 TAK
SKI351, SKI396, ZYR375
Giżycko Kopernika 2 7.30-15.30
GZC951, KTR966
Grójec Sportowa 7/27 8.00-17.00
GRJ929
Kołobrzeg Bema 5 10.00-18.00 TAK
KOL310, KOL280, KOL307
Kozienice Bohaterów Getta 24 8.00-16.00
Łuków Kryńskiego 21 9.00-17.00
LUK818
Police Grunwaldzka 9 10.00-16.00 TAK
PLO258
Racibórz Rybnicka 47 8.00-17.00 TAK
RAC239, RAC837, RAC989
Żnin Pocztowa 8 8:00-16:00
Busko-Zdrój Kilińskiego 45 10:00-17:00
Goleniów Bohaterów Warszawy 1 10.00-18.00
GOL309
Morąg 11 Listopada 6 9.00-17.00
Chodzież Marcinowskiego 12/7 8:00-11:00; 13:00-18:00
Drawsko Pomorskie Złocieniecka 19 10.00-18.00
Szczytno Nauczycielska 16 9.00-17.00
SCT969
Krosno Odrzańskie Wop 5 8.00-16.00
Świecie Hallera 4/6 09.00-17.00
SWE850
Lębork Olimpijczyków 21 09:00-17:00
Bartoszyce Hubalczyków 4 09:00-16:00
BAR162
Braniewo Armii Krajowej 15 09.00-17.00
Nowy Dwór Gdański Warszawska 15/3 08.00-16.00
Wrocław 2 Długosza 38 08.00-17.00
WRO181, WRO188, WRO203, WRO207, WRO208, WRO986
Koło Zawadzkiego 23 09.00-17.00

 

* Nadanie po tej godzinie równoznaczne jest z wysłaniem paczki następnego dnia roboczego
** Warunkiem koniecznym jest wcześniejsze ustalenie szczegółów operacyjnych z Działem Operacyjnym lub odpowiednim Oddziałem InPost
*** Odbiór awizowanych przesyłek liczony jest od momentu otrzymania wiadomości sms / email z powiadomieniem o przekazaniu paczki.
**** Jeżeli odbierasz swoje przesyłki z paczkomatów zlokalizowanych w Warszawie bądź Krakowie, a nie wiesz, który Oddział InPost obsługuje przesyłki awizowane (nieodebrane z Paczkomatu 24/7 w ciągu 3 dni) kliknij tutaj:

Google+